Yamaha DTX8K-M Real Wood

TOP 40 v kategorii Elektronické bicí soupravy

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Yamaha DTX8K-M Real Wood

Yamaha DTX8K-M je elektronická bicí sada, která věrně reprodukuje zvuky skutečných bicích souprav nahraných v těch nejlepších světových nahrávacích studiích. Vlastní a zcela...
59 290 Kč
Doprava zdarma, Do týdne
Doporučená nabídka CMI Music s.r.o.
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (3)

Do týdne • 1 variantaZdarma98 % • 2 893 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta790 Kč96 % • 19 218 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaProdloužená záruka98 % • 22 609 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace

Popis produktu

Yamaha DTX8K-M je elektronická bicí sada, která věrně reprodukuje zvuky skutečných bicích souprav nahraných v těch nejlepších světových nahrávacích studiích. Vlastní a zcela...

Parametry produktu

Výrobce
Provoz na baterie
ne
Počet skladeb
37

Parametry produktu

Výrobce
Provoz na baterie
ne
Počet skladeb
37

Popis produktu

Yamaha DTX8K-M je elektronická bicí sada, která věrně reprodukuje zvuky skutečných bicích souprav nahraných v těch nejlepších světových nahrávacích studiích. Vlastní a zcela unikátní zvuky vytvoříte s funkcí Kit Modifier (s ovladači Ambience, Comp a Effect), díky které si můžete přizpůsobit bicí sadu podle vašich představ. Břízové akustické korpusy bubínků jsou lakovány stejně jako u akustických sad Yamaha. Hrací povrch bubnů je z síťového materiálu Mesh od firmy Remo. Basový pad KP90 nabízí neporovnatelně skvělý pocit ze hry a to i při použití dvojšlapky. Díky aplikaci Rec´n´Share můžete snadno nahrávat, editovat i sdílet vaše hudební výkony. Provedení korpusů Real Wood - přírodní dřevo.  

DTX8 Série je vysoce kvalitní standardní model elektronických bicích řady DTX.Řada DTX8 je vybavena modulem DTX-PRO, který má stejný tónový generátor jako modul DTX-PROX. Březové korpusy jsou lakovány stejným způsobem jako akustické bicí Yamaha, výsledkem jsou nové pady, které jsou stejně krásné jako skutečné akustické bicí.DTX-PRO nabízí skutečné zvuky a skutečné samplované prostředí místnosti nahrané ve světově proslulých studiích, knoby KIT MODIFIER, které inspirují kreativitu, a hardware, který je odolný a snadno se používá. Tento nový standardní DTX zachycuje samotnou podstatu vlajkového modelu.      

Skutečné zvuky pohánějící bubeníka  

Při nahrávání zvuků samotných nástrojů nebyly dělány žádné kompromisy. Zvuky DTX PRO byly vyladěny tak, aby přirozeně sledovaly výkon bubeníka a umožňovaly mu maximální výraz.  

Zvuky akustických bicích v DTX-PRO jsou všechno skutečné zvuky nahrané v těch nejlepších nahrávacích studií na světě. Kromě přímého nahrávání zvuků bicích byla také samplována jedinečná přirozená prostředí těchto studií, kde byly zvuky nahrávány.  

Hra předních umělců na bicí Yamaha byla nahrána a smíchána týmem nahrávacích inženýrů, aby vznikly finální vzorky nástrojů. Ředitel zvuku projektu, profesionál ve vývoji elektronických hudebních nástrojů, specifikoval náročné nahrávací techniky, aby zachytil zcela detailní zvuk každého bubnu a činelu, od počátečního ataku až po úplný konec přirozeného zvuku.  

Bicí pady, rozhraní bubeníka s jeho nástrojem, byly pečlivě sladěny s modulem DTX-PRO, aby nabízely vynikající expresivní schopnosti.      

Intuitivní funkčnost, která podporuje kreativitu  

Funkce Kit Modifier v DTX-PRO nabízí bubeníkovi bezpočet možností, jak využít svoji kreativitu.

Funkce KIT MODIFIER kondenzuje know-how v oblasti tvorby zvuku, které Yamaha nashromáždila po desetiletí, do tří knobů: AMBIENCE, COMPRESSION a EFFECT. Díky inženýrům Yamaha je k dispozici široká škála tonálních možností – od přirozeného zvuku akustických bicích, přes zvuky živého hraní až po silně efektově upravené zvuky.  

Knob AMBIENCE ovládá přirozené prostředí a reverb zvuku bicí sady. U zvuků akustických bicích AMBIENCE MODIFIER ovládá skutečné nahrané přirozené prostředí od 0 do 50 %. Při zvýšení o více než 50 % se do zvuku zapojí také vysoce kvalitní digitální reverb.      

Optimální pocit  

DTX8 série umožňuje bubeníkovi vybrat mezi dvěma materiály podle jeho osobních preferencí, pro optimální odezvu při hře.  

Blány Yamaha TCS (Textured Cellular Silicone - Strukturovaný celulární silikon) se vyznačují jedinečnou vnitřní strukturou, která poskytuje realistickou odezvu s realistickou tvrdostí a odrazem, a také upraveným povrchem, který zabraňuje klouzání paliček. Výsledkem je přirozený pocit bubnování, který vás povzbudí k pokračování ve hře.  

Snare a tomy se mohou pochlubit pocitem velmi blízkým jejich příslušným akustickým protějškům. Jejich povrchy se nikdy neuvolní, bez ohledu na to, kolikrát budou zasaženy, a za všech okolností si zachovají ten nejlepší možný pocit ze hry.

Snare pad je také vybaven funkcí detekce zásahových bodů, která dále zvyšuje vaši schopnost hudebně se vyjádřit.  

Síťkové pady používají dvouvrstvé blány od firmy Remo. Mohou se pochlubit vynikající redukcí hluku, odolností a pocitem při úderu, stejně jako skvělým odskokem, díky čemuž je hraní mimořádně pohodlné. Blány lze vyladit tak, aby vyhovovaly vašim osobním preferencím. Snare pad je vybaven třemi senzory, které přesně reagují na jemnou práci s paličkou.      

Snadné nahrávání, editování a sdílení s aplikací

DTX-PROX je kompatibilní s aplikací Rec’n’Share pro iOS/Android, což vám umožňuje hrát spolu s hudebními stopami a efektivně tak cvičit vaše skladby.  

Aplikace umožňuje stopám změnit tempo, ke stopám lze přidat i stopu s klikem, a části audia lze pro snazší procvičování opakovat. Tyto a další funkce vám umožní efektivněji cvičit s vašimi oblíbenými skladbami.  

Aplikaci Rec'n'Share lze také použít k nahrávání vaší hry, ale také umožňuje rychlé a snadné vytváření bicích videí se zvukem z DTX-PROX a videem z připojeného zařízení. Videa lze stříhat a upravovat, měnit mixy a konečný výsledek lze snadno sdílet přímo z aplikace.     

Klíčové funkce  

Krásné akustické korpusy    

Pady jsou vybaveny dřevěnými březovými plášti bubnů, které jsou vyrobeny a nalakovány v továrnách na akustické bicí Yamaha. Odznaky, mušle a ráfky jsou také standardní akustické bicí části. Jako celek tyto korpusy nabízejí krásu autentických akustických bubnů a jsou neuvěřitelně přitažlivé pro bubeníky.      

Reprodukce jemné práce činelů    

Všechny činelové pady mají 3 zóny, což znamená, že všechny produkují různé zvuky na hraně, těla a pupku, a také nabízejí možnost zatlumení či ztišení. Činel Ride je vybaven funkcí detekce bodu zásahu.

Série reprodukuje jemnou bubeníkovu práci na činelech pomocí dlouhých samplů s vysokým rozlišením instalovaných v modulech série DTX-PRO.      

Basový pad, který vás přiměje hrát více    

Basový pad KP90 Kick Pad se vyznačuje jedinečnou vícevrstvou strukturou tlumení Yamaha, která nabízí dokonalý pocit s bezkonkurenčním pohodlím, bez ohledu na sílu úderu. 7,5palcový pad je také vhodný pro použití s dvojšlapkou a má široký postoj s velkými protiskluzovými ostruhami a mechanismus uchycení koberce, který zajišťuje stabilní hrací plochu, která zůstane na svém místě.      

Větší svoboda nastavení    

Rackový systém RS8 využívá akustický bicí hardware Yamaha pro držáky tomů a činelů, které umožňují robustní a vysoce flexibilní nastavení. Levá část stojanu je navržena tak, aby bylo možné bez překážek nastavit stojan na hi-hat a dvojšlapku, zatímco nohy ve tvaru L s akustickým vzhledem dále zlepšují stabilitu a robustnost.      

Vše, co bubeník potřebuje    

Modul DTX-PRO je plně vybaven pro komunikaci s ostatními technologiemi a vnějším světem. USB může odesílat a přijímat MIDI data a také odesílat a přijímat audio data, když je modul připojen přímo k počítači nebo chytrému zařízení. Jednotka je také vybavena konektorem MIDI OUT, který umožňuje posílat MIDI data do připojených zařízení. K trigger vstupům modulu lze připojit až 14 padů nebo bicích triggerů, což usnadňuje vytvoření hybridního nastavení s mixem akustických a elektronických bicích.      

Skvěle hratelné

Reprodukce způsobu, jakým se buben chová při úderu, je klíčovým faktorem hratelnosti elektronických bicích.

Yamaha provedla vyčerpávající průzkum toho, jak bubny reagují na úder, a využila tyto informace k dosažení skutečně věrné reprezentace chování nástroje. Kromě toho profesionální bubeníci z celého světa hodnotili výkon DTX-PRO, což Yamaze umožnilo ještě více zlepšit své expresivní schopnosti. Odbornost Yamahy jako výrobce hudebního hardwaru jim umožnila nabízet kombinace odborně vytvořených modulů a padů, které poskytují vynikající hratelnost.    

Stejný tónový generátor, jako u vlajkové série

Zvukový modul DTX-PRO řady DTX8 má přesně stejný zvukový engine, jaký se nachází na vlajkové lodi modulu DTX-PROX. Každý modul je schopen ohromující kvality zvuku. Výběr správného nastavení triggerů* tak, aby to vyhovovalo použitým padům, vám umožní vychutnat si zvuky na maximum.  

Spolehlivý hardware Yamaha

Řada DTX8 využívá bicí hardware Yamaha, kterému vysoce důvěřují profesionální bubeníci po celém světě.

Pro tomy byly použity snadno nastavitelné kulové svorky, zatímco unikátní konstrukce držáků činelů se zatahovacím ramenem umožňuje jejich použití přímo nebo jako ramena. Součástí jsou také stojany na snare a hi-hat, které podporují hráče typickou robustností, hratelností a stabilitou Yamaha.      

Široká škála tréninkových funkcí pro podporu bubeníků

Nejlepší cvičební funkce obsažené v předchozích modelech DTX najdete také v DTX-PRO. Kromě propracovaného programovatelného metronomu modul nabízí komplexní funkci nahrávání, 10 tréninkových funkcí, které jsou ideální pro hráče všech úrovní, a také 37 tréninkových skladeb, které vám umožní naučit se různé žánry. Začátečníci i profesionálové najdou tréninkové funkce DTX8 jako užitečnou pomůcku pro každodenní cvičení.  

Profesionální sluchátkový zesilovač

Yamaha si uvědomuje, že je neuvěřitelně důležité, aby se bubeníci jasně slyšeli, takže modul DTX-PRO je vybaven vysoce přesným a vysoce výkonným sluchátkovým zesilovačem s nízkým zkreslením a nízkým šumem. Tyto obvody poskytující vysoce věrný zvuk přímo hráči, byly vyvinuty výhradně pro elektronické bicí a obklopují hráče realistickou zvukovou scénou bubnování.    

Včetně Cubase AI

DTX-PRO je dodáván spolu s kódem pro stažení aktuální verze Cubase AI výkonného softwaru pro hudební produkci.

Připojením DTX-PRO k počítači pomocí USB kabelu lze všechny úkoly nahrávání, editace a mixování, které se vyskytují v moderní hudební produkci, zvládnout jediným softwarovým programem.    

Produktové informace    

DTX8K-M Real Wood / Black Forest  

Věrně reprodukuje skutečné zvuky bicích a prostředí skutečné místnosti nahrané ve světově proslulých studiích

Knoby AMBIENCE, COMP a EFFECT Kit Modifier, které vám umožňují vytvářet vlastní jedinečné zvuky

Remo 2vrstvé síťkové blány na všech padech s vynikající redukcí hluku, odolností a pocitem z úderu, a také se skvělým odskokem, což je činí úžasně pohodlnými pro hru

Krásné dřevěné korpusy, které jsou vyrobeny a dokončeny v továrnách na akustické bubny Yamaha

Pady snare/tom/hi-hat jsou vybaveny dvěma hracími zónami a všechny činelové pady mají tři zóny

Snare pad a ride činel jsou vybaveny funkcí detekce zásahu

Profesionální systémový hardware Yamaha používaný pro hardware a racky    

DTX8K-M Obsahuje

Modul

DTX-PRO

Pady

Snare

XP125SD-M (12“) Mesh blána 2zónový pad

Tom 1, 2

XP105T-M (10“) Mesh blána 2zónový pad

Floor Tom

XP105T-M (10“) Mesh blána 2zónový pad

Baový buben

KP90 (7.5“) gumová blána s vícevrstvým tlumením

Hi-Hat

RHH135 (13“) 2zónový pad

Crash činel 1

PCY135 (13“) 3zónový pad

Crash činel 2

PCY135 (13“) 3zónový pad

Ride činel

PCY155 (15“) 3zónový pad

Hi-Hat stojan

HS650A

Rack

RS8    

Doporučené příslušenství  

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.